Když svatební fotograf vykouzlí nejkrásnější svatební fotografie

Když svatební fotograf vykouzlí nejkrásnější svatební fotografie

Svatební den je jedinečný den. Den, který musí být přesně jako ve snu. Kouzelný, plný emocí a nádherných okamžiků. Takový, jaký jste si ho vysnili a představovali. Vlastně ještě krásnější!

Svatební fotograf  s kreativním objektivem

Svatební fotograf by měl být zaručeně součástí tohoto dne. Měl by zachytit svatbu přesně takovou, jakou ji novomanželé chtějí mít. Taková svatba snů podle Vašich představ, mým kreativním objektivem. Svatební fotografie jsou nádhernou vzpomínkou na Váš nejkrásnější den.

svatební fotograf 4

Individuální přístup pro Vaše svatební fotografie

Každá svatba je jedinečná a zaslouží si individuální přístup! Proto dávám přednost novomanžele osobně poznat ještě před samotným velkým dnem. Ráda poznám Váš příběh. Bude mě inspirovat a společně najdeme to, co Vás jako pár vystihuje. Zároveň si vzájemně popovídáme o tom, co nás čeká a jaké máte sami o focení představy.

Z vlastních zkušeností se domnívám, že nejkrásnější svatební fotografie nemusí být nafocené s velkými objektivy a odrazovými deskami. To, co dělá svatební fotografii jedinečnou je kouzelná jiskra páru, který je zachycen v unikátním momentu. Více než o profesionalitě spolu hovoříme o kreativitě a jedinečnosti. Samozřejmě si uvědomuji, že veškeré fotografie musí být profesionální, ráda bych Vám současně představila můj kreativní přístup focení svateb.

Nenápadný fotograf – ve správný čas na správném místě

svatební fotograf 1

Svatební fotograf by měl být především nenápadný. Přestože hraje fotograf svatby významnou úlohu, není možné, aby pozornost byla směřována směrem k němu. V celém průběhu svatby se pohybuji v tempu svatby. Nebudu určovat, co se bude dít a nebudu přitahovat zbytečně pozornost. To zajistí plynulý a nerušený průběh Vaší kouzelné svatby. Nikdo přece nemá rád focení „a teď se dívejte do objektivu prosím“. Můžete si být zároveň jistí, že zachytím všechny důležité a jedinečné okamžiky. Soustředím se také na zachycení nezapomenutelných momentů, které vyvolávají smích, údiv a další emoce. Jako svatební fotograf velmi ráda fotím emoce nejen novomanželů, ale také svědků a všech členů svatebního obřadu a večírku. Včetně malých dětí, které dokáží vykouzlit snad ty nejroztomilejší výrazy v obličeji. Vznikne tak celoživotní vzpomínka pro Vás i Vaše blízké.

Nezapomenutelné momenty Vašeho příběhu

Ačkoliv do samotného průběhu svatby nechci a nebudu zasahovat, samozřejmě při fotografování portrétních fotografií Vás navedu a vzájemnou spoluprací tak vykouzlíme něco jedinečného. Vše tak, abyste se cítili pohodlně a sami sebou. 😉 Stejně tak Vás navedu při tvorbě skupinkových fotografiích s Vašimi nejbližšími.

V této chvíli Vám ráda pomůžu být více kreativní. V těchto momentech novomanželé velmi oceňují předchozí schůzku, na které jsme se vzájemně více poznali (viz výše). Díky tomu panuje mezi námi důvěra a jemná asistence z mé strany vždy směřuje k fotografiím, které vystihují Váš příběh a vyjadřují osobnost, kterou skutečně jste.

Svatební fotograf 5

Svatební fotograf, který nepočítá hodiny

Už jste hledali na internetu svatební fotografy? Podívali jste se do jejich ceníku a zjistili, že si účtují svoji odměnu na základě počtu odpracovaných hodin? Já osobně nechci spadat do této kategorie.

Myslím si, že odpočítávání času stráveného na svatbě není podstatné. Hovoříme spolu o zachycení Vašeho jedinečného dne, který bude Vaší celoživotní vzpomínkou. Tyto momenty by se neměly vyčíslovat na hodiny.

Na Vaší svatbě Vás nebudu omezovat časem, který jsem ochotná strávit focením. Nepočítám hodiny, abych si poté podle toho následně určila odměnu. Společně necháme plynout čas spontánně bez jakéhokoli odpočítávání. Váš velký den si zaslouží moji plnou pozornost a já Vám ji ráda věnuji.

Svatební fotograf 6

Úprava fotografií dle Vašich představ

Součástí svatebních fotografií je také jejich úprava. Vaše svatební fotografie upravím k Vaší plné spokojenosti. Některé fotografie dostanete v barevném i černobílém provedení. Provádím vše potřebné, nejčastěji však retuše, barevné úpravy a doladění světel a stínů. Fotografie k úpravě vybírám dle svého uvážení, není však problém se domluvit a společně dohodnout, které fotografie chcete mít upravené.

Svatební fotograf v Děčíně, Ústí nad Labem a Teplicích

Vaši svatbu jsme ochotna nafotit kdekoli v České republice. Přesto nejvíce klientů mám z okolí města Děčín, Ústí nad Labem a Teplice (Ústecký kraj).

Jsem svatební fotograf v Děčíně a ráda si s Vámi sednu na kafe a popovídám si o Vašich představách.

Váš příběh je to, co zachycuji na objektiv a přístup kreativity mě naučil, že každá svatba je jedinečná. Věřím, že jako svatební fotograf můžete mít tisíce zkušeností, avšak to, na čem záleží více, je lidský přístup, empatie a souznění.

Budoucím novomanželům, kteří nehledají profesionální svatební studio s 10 letou praxí, nabízím svůj svěží přístup a objektiv kreativity lidských příběhů. Ráda si s Vámi domluvím schůzku v Děčíně, Ústí nad Labem či Teplicích (případně jiných městech v Ústeckém kraji).

Pokud máte zájem o focení svatby v Děčíně a okolí v Ústeckém kraji, neváhejte mě kontaktovat.

svatební fotograf 2