Žijeme svůj ŽivotNaCestách

Žijeme svůj ŽivotNaCestách

Všichni žijeme svým způsobem svůj život na cestách. Doma nebo ve světě. Vždyť přece cesta je cíl. Někteří právě tenhle život rádi sdílíme. Ať už je to na vlastním blogu, nebo na různých cestovatelských portálech.

ŽivotNaCestách.cz je cestovatelský portál, na kterém své cestovatelské objevy ráda sdílím já i spoustu dalších autorů.

Díky tomu jsou články na ŽivotuNaCestách pestré, z různých konců světa, ale i z domova. Na portálu ŽivotNaCestách.cz najdete spoustu skvělých tipů pro cestování, doporučení na krásná místa a také fotek. Vše je psáno z vlastních zkušeností autorů. Nemusíte se tak bát, že Vám portál servíruje něco, co si autoři jen myslí, nebo někde vyčetli.

Kdy psát pro ŽivotNaCestách.cz

Mě se osvědčilo, že mě nejvíce baví psát ve chvíli, kdy to vše zažívám, kdy to vše nové poznávám a objevuji. Byla to rada nad zlato od šéfredaktora Kamila.

V momentě, kdy jsou zážitky ještě čerstvé se o nich totiž píše nejsnáze. Jste pořád plní emocí, elánu a nadšení z daného místa.

Proto považuji i notebook na cestách za výhodu. Co si budeme povídat, psaní je pak jednodušší, než na hostelových počítačích. Tedy, pokud zrovna Váš notebook není extrémně velký a těžký, kdo by se s ním nosil, že? 🙂

ZivotNaCestach

Poděl se o svůj Život na cestách i Ty

Pokud víš o krásných místech, neboj se oslovit redakci s Tvými nápady a staň se součástí skvělého týmu, kde si všichni rádi pomáhají! Pokud rádi cestujete, fotíte, píšete, doporučujete krásná místa, ŽivotNaCestách.cz čeká právě na Tebe! Přečti si více o tom, jak se stát autorem cestovatelského portálu.

Na články, které jsem pro ŽivotNaCestách napsala z našich cest se můžete podívat zde.

Co na cestovatelském portálu najdeš

Portál ještě neobsahuje všechny země světa, ale my autoři na tom usilovně pracujeme a seznam zemí rozšiřujeme. Pokud se však chystáte někam do světa, najdete zde spoustu tipů a doporučení na zajímavá místa, která stojí za vidění!

Mimo jiné si můžete přečíst také doporučení, co balit na cestu nebo co naopak nebalit a také rozhovory se zajímavými cestovateli a dalšími osobnostmi. Pláže, krajina, města, fotky, historie, zajímavosti, osobnosti…to vše na ŽivotNaCestach.cz najdete!

Život na cestách

Jak projekt ŽivotNaCestách vznikl?

Když Vám smažou blog se všemi cestovatelskými zážitky a poznatky kvůli půlroční absenci v přihlášení se, tak to naštve! Podobná věc se bohužel, dneska možná bohudík, stala právě Kamilovi, zakladateli portálu ŽivotNaCestách.cz. Naštěstí díky takovým omylům vznikají zajímavé projekty.

Kamil se totiž rozhodl, že pokud bude mít vlastní doménu, nic podobného se mu už nestane. Dal si ale za cíl, že nejprve musí procestovat alespoň 5 zemí. To jsou ale nároky, co?!

Když ale Kamila napadla myšlenka názvu právě ŽivotNaCestách.cz, na nic nečekal a začal celý projekt realizovat.

Po nocích psal články, aby každý den mohl vydat jeden nový. Postupem času se přidali kamarádi právě z Nového Zélandu Viktor a Radovan a následně také Petr. To jsou základní kameny portálu, které tvoří skvělý tým a je s nimi radost pracovat! Zapátrejte se v historii a přečtěte si také první článek, který vyšel na ŽivotNaCestách.cz! Můžete sami posoudit, zda se portál stále drží své první myšlenky! 🙂

2 Comments

  1. Kamil Pichler
    8.4.2015 at 5:59 — Odpovědět

    Skvělý článek a díky moc za něj, Jani, vážně mi udělal velkou radost a jsem rád, že se Ti u nás líbí! 🙂 My jsme taky moc rádi, že Tě máme a že jsi se k nám přidala, jen tak dál a ať to dál takhle skvěle píše i fotí! 😉 Kamil