Svatba na děčínském Sněžníku: Tomáš + Romča

Svatba na děčínském Sněžníku: Tomáš + Romča

Byl to dokonalý letní den, teplo, modré nebe a všude kolem na Sněžníku krásná neponičená příroda.

Přípravy kopie

Právě svatba Tomáše a Romanky byla první svatbou na děčínském Snežníku v minimálně posledních 3 letech. Vše si organizovali sami za pomoci nejbližších přátel a rodiny a vše se do posledního detailu povedlo.

Přípravy 2 kopie

Byl to den, který začal nervozitou, přešel do radostí, štěstí a lásky, kterou kolem sebe vířili novomanželé.

Přípravy 3 kopie

Při plánovaní svého svatebního dne si Tomáš s Romankou šli za svým snem,  svatební obřad a veškeré oslavy se tak uskutečnily na děčínském Sněžníku.   

Přípravy svatba 4 kopie

Obřad v přírodě na paloučku a oslavy v restauraci 723 m, kde je nesmírně milý a pomocný personál i s majitelem, díky kterým vše probíhalo skvěle! Navíc přímo pod rozhlednou s krásným výhledem na okolí Děčína.

Svatební obřad kopie

Den plný překvapení, úsměvů, radostí a tradic v okruhu skvělých přátel a jedinečné rodiny! Přesně takový, jaký má svatební den být. 🙂

Oslavy svatba kopie

Nejlepší přátelé žijí Váš příběh s Vámi a já jsem po Vašem svatebním dni přesvědčená, že právě takových přátel máte kolem sebe nesčetně!

Svatební oslavy kopie

Žijte si svůj pohádkový život ve štěstí a radostech bok po boku. Plňte si sny, milujte se, užívejte si jeden druhého každým dnem a zůstaňte úžasní! Jsem nesmírně vděčná, že jste si vybrali právě mě a moc Vám děkuji, že jsem mohla být součástí tak krásného dne!

Novomanželé svatba kopie

2 Comments