Duhová svatba v Malšovicích: Andrejka+ Tomáš

Duhová svatba v Malšovicích: Andrejka+ Tomáš

Naše životy mohou mít různé směry, každého z nás čeká spoustu životních kotrmelců a událostí ať už smutných nebo veselých. Je pak jen na nás, jak se s těmi smutnými a nepříjemnými popereme a jak ty radostné chvíle oslavíme a užijeme si je. Vždycky je ale skvělé mít kolem sebe úžasnou rodinu a přátele. A přesně v takovém duchu probíhal svatební den Andrejky a Tomáše a pro mě byla čest, že jsem mohla být u toho a mohla jsem zachytit jejich den.

svatební den

Svatba byla v barvách duhy a přesně to pro celý den bylo typické. Každá barva byla vlastně krásná, jedinečná a veselá.

duhová svatba

Duhová svatba na Děčínském zámku a v Malšovicích

Duhová svatba se konala 4. 6. 2016. Obřad byl na zámku v kapli Sv. Jiří, kde jsem týden před tím fotila také svatbu Aničky a Míry. Na hostinu a oslavu se pak svatebčané přesunuli do kulturního domu v Malšovicích.

Přípravy nevěsty

Každá z nás se na takový svůj vysněný den ve skrytu duše těší a pro mě je během každé svatby kouzelným zážitkem pozorovat to, jak se pocity během dne mění. Nervozitu z toho, zda se všechno povede tak jak má střídá radost z maličkostí a z toho, že vše opravdu vychází. Vše pak graduje dojetím nejen nevěsty, ale také všech zúčastněných a to několikrát během dne… Jsou to krásné zážitky, život je prostě pestrý a svatební den je toho důkazem.

přípravy nevěsty

O líčení a česání nejen nevěsty se postaral salon Scarlet a šlo to zde pěkně od ruky. Přirozené líčení a nádherný účes pak umocnily krásu nevěsty ve svatebních šatech, které Andrejce padly jako ulité a spolu se závojem a dalšími doplňky podtrhly její krásu.

přípravy nevěsty2

Tomáš se připravoval doma v Malšovicích a trochu nervozity střídalo těšení se na to, až uvidí svou Andrejku ve svatebním…

přípravy ženicha

Dokonalou Andrejku pak v průběhu jejich velkého dne obdivoval nejen Tomáš, ale všichni svatebčané.

Svatební přípravy

Svatební obřad a okamžiky dojetí

Duhové družičky, okvětní lístky, svatebčané a vše, co k obřadu patří… samozřejmě nechyběl zatajený dech. To vystihuje atmosféru, která se  rozlila v kapli Sv. Jiří na Děčínském zámku během toho, co tatínek vedl Andrejku k oltáři za Tomášem.

Svatební obřad

Řekli si své ANO! Jistě a láskyplně.

Svatební obřad2

Duhová oslava bezpodmínečné lásky

Svatební momenty

Všichni zúčastnění byli svědky jejich lásky a pak už vše společně oslavovali právě v malšovickém kulturním domě, kde se o výborné jídlo během rautu a hostiny postarala Jídelna u Tomáše a o zábavu kapela Sympaťáci.

Svatební oslava2

první tanec

svatební oslava3

Jako překvapení večera si nevěsta se ženichem vybrali hudebníka Pokáče, který jim zahrál a zazpíval v komorní atmosféře venku před kulturákem jejich oblíbené songy.

svatební oslava4

A večer to byl zakončený pěkně stylově a samozřejmě v barvách…jako třešnička na dortu totiž čekal všechny svatebčany a obyvatele Malšovic také krásný duhový ohňostroj.

DSC_4862

Andrejka a Tomáš jsou důkazem toho, že i smutné výročí se může proměnit v to radostné… a není to tak těžké, stačí najít jeden druhého. Pak už se tou společnou cestou života půjde mnohem snáz!

Děkuju, že jste si vybrali mě! Milujte se a užívejte si každou společnou chvíli!

portrétní focení

Dočetli jste až sem? Pusťte si k tomu právě Pokáče a písničku, která mi dlouho zůstala v hlavě… a přijde mi taková nějaká pravdivá… 🙂