Ceník

Fotografování přirozenou cestou

Jana Dyškantová FotografJsem fotograf působící převážně v Děčíně a okolí, ale nedělá mi problém dojet za Vámi po domluvě vcelku kamkoliv. Zaměřuji se na to, aby fotografie působily přirozeně a uvolněně a toho nejlépe docílím tím, že se tak budete i vy sami cítit. Focení tedy probíhá přirozenou cestou  vy se nemusíte bát, že s focením nemáte zkušenosti a že byste nevěděli, co dělat. Mým cílem je tvorba přirozených fotografií, které zachycují Váš příběh, na kterých se budete líbit sami sobě a během jejichž tvorby se budete bavit! Více o mně si můžete přečíst na stránce O mně.


Ceník Portrétní fotografie

Ceník Portrétní fotografie

Focení probíhá 1 – 2 hodiny v závislosti na různých okolnostech a průběhu naší spolupráce. Mým cílem je, abyste si focení především užili! Vybereme společně 2 místa, kde je možný a snadný přesun. Zároveň doporučuji s sebou vzít 1-2 outfity na převlečení a různé doplňky. Díky změnám místa a outfitu výsledné fotografie budou mít rozdílný styl a atmosféru. Vše je samozřejmě na domluvě, ke každému focení přistupuji naprosto individuálně a tak, abychom společně docílili vaší plné spokojenosti.

Do 2 týdnů Vám dodám cca 50 upravených fotografií v barevné i černobílé variantě v nejvyšší možné kvalitě v elektronické podobě (internet/ USB/ CD).


Ceník Svatební fotografie

Ceník Svatební fotografie

Váš svatební den bude jedinečný nejen pro Vás ale také pro mě a já Vás nechci nijak omezovat časem. Zároveň se vždy snažím být fotografem nenápadným, tedy zbytečně nepřitahovat pozornost. K dispozici Vám tedy budu téměř celý den.

Zachytím během Vašeho svatebního dne:

Do 3 týdnů Vám dodám zhruba 150 plně upravených fotografií v barevné i černobílé variantě + cca 350 fotografií základně upravených v maximální možné kvalitě a rozlišení v elektronické podobě (internet/ USB/ CD).

Protože je každá svatba jedinečnou, domluvíme veškeré detaily společně v závislosti na Vašem plánovaném časovém harmonogramu a pohledu na Váš vysněný svatební den. Neváhejte mě tedy kontaktovat, ráda se s Vámi domluvím  na nezávazné schůzce.

Ceny jsou platné k 1. 1. 2018.


Kontaktujte mě

Fotím za přirozeného světla, tedy převážně v exteriéru, či dobře světelném interiéru na základě naší domluvy. Nejlépe na místě, ke kterému máte vy osobně vztah. Všechno je jen o domluvě, proto se nebojte za mnou přijít s jakýmkoliv požadavkem či sebebláznivější představou fotek! 🙂 Kontaktujte mě a vše společně domluvíme do posledního detailu.

Jak se na focení správně připravit a vybrat správný outfit si přečtěte v blogovém článku 12 tipů, jak se připravit na focení.