Služby

Fotograf Jana Dyškantová

Jana Dyškantová, fotografka a cestovatelka, nabízí kreativní fotografické služby.


Focení na zakázku

Pokud budeme společně ve správný čas na správném místě, ráda zachytím šťastné okamžiky Vašeho života, na které nechcete zapomenout. Ať už se jedná o portrétní focení, rodinné focení nebo svatební focení. Ráda zachytím právě Váš příběh. Neváhejte mě kontaktovat s Vaší prosbou a vše individuálně domluvíme. Získáte tak upravené fotografie v plné kvalitě v barevné i černobílé verzi.

O mém přístupu k focení a k životu se můžete více dozvědět zde. Přečtěte si také zpětné vazby a reference mých klientů, které mě vždy upřímně potěší. Na ceny focení se můžete podívat v ceníku, ze kterého vycházím. Nebojte se za mnou ale přijít se sebebláznivějším nápadem, vše domluvíme individuálně přímo na základě vašich potřeb.

Ráda s Vámi nafotím:

Cena je závislá na více okolnostech. Přečtěte si článek Jaká je přiměřená hodnota fotografie.

proužek portréty

Poskytnutí fotografií pro web

Pokud se Vám líbí fotografie na mém webu, blogu či Facebook stránce a říkáte si, že právě ta by se hodila pro Váš projekt, web, blog. Napište mi a já Vám fotografii ráda poskytnu.

Navíc Vás můžu informovat, kam se chystám, nebo jaký projekt připravuji a můžeme tak spolupracovat v dalších dnech, týdnech, měsících.

Proč využít moje fotky namísto fotobanky?

Fotky pro web

Kontaktujte mě

V případě zájmu o mé služby či spolupráci mě kontaktujte pomocí níže uvedeného fomuláře.

Jméno

Email

Zpráva