O mně

Umím být klidná, ale bývám bláznivá. Jsem ráda sama, ale mnohem radši s lidmi. Jsem závislá na domově, ale raději cestuji. Ráda pozoruji svět plný barev ale i protikladů. Ráda tančím a nejraději se směji. Dělám radost druhým, a ráda se raduji z maličkostí. Ráda neznám, ale raději se učím. Žiji přítomností a měním se.

Fotograf Jana Dyškantová

K fotografii jsem se dostala náhodou. Možná to bylo štěstí, možná osud. Utíkala jsem od ekonomie ke kresbě a od kresby k fotografii, ale dnes jsem za to vděčná. Učím se sama a baví mě to. Být fotografka, to je sen! 🙂

Fotografii jsem si zamilovala, protože mění pohled na život, na svět, na naše okolí a ostatní lidi. Dívat se na svět skrz hledáček foťáku mě naučilo vidět to, co jindy snadno přehlédneme. Fotografie pro nás může být prostředkem propojení s ostatními lidmi a se světem, který nás obklopuje.

Snažím se o to, aby mé fotografie byly přirozené. Aby vystihovaly emoce, zachycovaly atmosféru, příběh a osobnost. Během fotografování se budete cítit sami sebou i když nejste na objektiv zvyklí. Záleží mi na přátelské atmosféře a pohodové komunikaci, která vede k jedinečným výsledkům.

Věřím, že život nám přináší do cesty právě lidi, zkušenosti a zážitky, které nás ovlivňují. To všechno tvoří to, kým jsme a kým se stáváme.

Zároveň ale věřím, že můžeme určovat směr, kam se vydáme. Můžeme tvořit svůj vlastní příběh. Můžeme tak žít naplno a hrát podle vlastních pravidel. Můžeme si jít za svými sny.

Jsem otevřená novým příležitostem, zkušenostem a možnostem, které nás obohatí. Ráda Vás podpořím i na cestě za Vašimi sny.

Sledovat mě můžete na stránkách facebook či flickr. V případě jakéhokoliv dotazu a připomínek mě neváhejte kontaktovat.


Jaký je fotograf Jana Dyškantová, aneb poplácání se po rameni…

Zprávy, které mi občas po focení přijdou mě většinou upřímně zahřejí u srdíčka, potěší a občas mě i dojímají. Pár referencí si rozhodně přečtěte.

Nicméně čím více s lidmi pracuji, tím více si uvědomuji tu sílu každé jedinečné osobnosti, kterou má každý z nás. Jsem vděčná za všechny mé jedinečné klienty, které mi focení přineslo do života, za čas strávený s nimi a ty okamžiky, které společně dokážeme zachytit. A jak vnímali svatební focení třeba novomanželé Zvolánkovi?

Svatební příběhy začínají a končí. Díky Tobě, Jančo, si však ten náš můžeme uchovat navždy. Ne jen ve vzpomínkách, ale i na krásných fotkách. Děkujeme nejen za ně, ale i za to, jaká jsi. Za Tvojí ochotu, snahu, pochopení a lidský přístup. Ještě jednou Ti děkujeme a přejeme Ti hodně úspěchů, fajn lidí a zábavné a kreativní práce. 🙂
Jan a Marcela Zvolánkovi

Je to celé přece jen a jen o nás, o lidech… 🙂 Těším se na focení a nové zážitky s vámi!