Reference

Honza a Marcelka Zvolánkovi

Svatební fotograf Děčín reference

Svatební příběhy začínají a končí. Díky Tobě, Jančo, si však ten náš můžeme uchovat navždy. Ne jen ve vzpomínkách, ale i na krásných fotkách. Děkujeme nejen za ně, ale i za to, jaká jsi. Za Tvojí ochotu, snahu, pochopení a lidský přístup. Ještě jednou Ti děkujeme a přejeme Ti hodně úspěchů, fajn lidí a zábavné a kreativní práce. :-)


Veronika Palovská

Veronika Palovská

Nikdy bych nevěřila, že focení může být tak hezký zážitek, protože než jsem poznala focení s Jančou, brala jsem ho jen jako nutné zlo. Janča je ale typ člověka, se kterým se okamžitě cítíte v pohodě. Při focení respektuje vaší osobnost a nenutí vás do ničeho, v čem byste se necítili dobře – naopak vytvoří tak pohodovou atmosféru, že si to začnete užívat.  A na výsledku je to vidět. Je to poprvé, kdy se mi líbí fotky, na kterých jsem já. A focení už mi nepřijde tak strašné, a to je velká změna. 🙂 Ještě jednou za všechno děkuju!


Jitka Granátová

Jitka Granátová reference

Už dlouho jsem chtěla mít nějaké opravdu hezké a přirozené fotky, ale bohužel narážím na to, že nemám ráda focení a necítím se při něm dobře. Proto jsem oslovila Janču – nějaký ten pátek se známe, věřím jí a má skvělé reference. A co z toho nakonec vzešlo? 2 opravdu příjemné hodiny povídání a focení, při kterém jsem se s postupujícím časem cítila stále příjemněji a přirozeněji, a hlavně – krásné fotky, na kterých se sama sobě líbím! Janča měla spoustu dobrých připomínek a hlavně nápadů – na focení na kolejích a neposečené louce nezapomenu – fotky na louce jsou pro mě ty nejlepší. Pokud chcete někdo profesionální, krásné a přirozené fotky, určitě se Janče ozvěte.


Tomáš + Romanka Kotalíkovi

Svatba Tomáš + Romča

Ahojky Jani! No co fotky….fotky jsou nejlepší na světě….fakt všichni jsou z nich nadšení! Ještě jednou mooooooc děkujeme! A feedback Ti můžeme dát jen ten, že z těch pár focení co jsme v životě zažili, bylo tohle nejpohodovější, nejpřirozenější a nejpříjemnější. 🙂


Lůca Vojtěchovská + Žaneta Hanusová

Portréty Žáňa + Lůca

Spolupráce s Jančou byla naprosto skvělá. Je to velmi příjemná a nadaná slečna takže i výsledky jsou parádní. Jsme se ségrou moc spokojené a můžeme jen doporučit. Focení s Jančou je zábava. Určitě palec nahoru!


Kuba Havlíček + Kiki Bartoňová

Portrét Kuba+Kiki

Focení s Jančou byla pro nás parádní příležitost. Vůbec poprvé jsme tak jako pár zkusili, o čem vlastně profesionální focení je. Janča nás velmi překvapila tím, že využívá okolní prvky, světlo, techniku a všechny své zkušenosti tak, aby co nejvíce omezila nutnost následných úprav v photoshopu či lightroomu. Obnáší to tvrdší práci přímo v terénu a to ji právě baví. No a úžasný na tom je, že dokáže zachytit realitu ve své nejlepší podobě a vy se pak nemusíte skrývat za nálepku „photoshoped“. Super práce !!


Katka Kučerová

Portréty Katka

Mnohokrát Ti Jančo děkuji za super focení. Nasmáli jsme se a aspoň já si to užila.Vždycky jsem chtěla mít nějaké svoje pěkné fotky a to se mi splnilo 🙂


Pája Rýznarová

portréty Pája R

Janča mě uchvátila svým osobitým přístupem k focení – miluje to, takže bude milovat i focení s vámi a výsledkem jsou jedinečné fotky přesně zachycující atmosféru, náladu i pocity. To umí jen málokdo. Svojí věčně dobrou náladou vás nabije energií a po chvíli se cítíte před fotoaparátem jako doma, i když se za normálních okolností hrozně stydíte. Díky Jani, na fotkách od Tebe si připadám krásná 🙂


Martin Rosulek

Portréty Martin R.

Janča je kreativní a neustále přichází se spoustou nápadů. Namísto nacvičených póz probíhá celé focení přirozenou cestou. Fotky nejsou umělé. Mají jiskru autentického okamžiku. Během těch pár focení, co jsem s Jančou měl, jsem pochopil, že to není o tom, jaký má fotograf objektiv. Je to celé spíše o tom, jaký je fotograf osoba. Fotky nedělá fotoaparát, ale fotograf. A Janča je nezaměnitelný fotograf! Nechci tvrdit, že fotky jsou lepší nebo horší než od jiných profesionálních fotografů. Fotky od Janči jsou jedním slovem kouzelné a každá z nich má duši – a to je pro mě nejdůležitější!


Sorinda Demeter

Portréty Sorinda, Angie

Taking pictures with Jana was a really positive experience. She has a way of making you feel comfortable in front of the camera and is great at capturing genuine moments. My sister and I had a lot of fun doing our photoshoot with Jana and got some amazing photos.


Lukáš Rosulek

Portréty Lukáš R.

Po focení objevíš haldy záběrů, které tě fakt budou bavit. Ta holka si dá fakt záležet na tom, abyste dostali spousty fotek a mohli se v nich spokojeně přehrabovat stále dokola.


Šárka Egrová

PortrétyŠárka a Kuba

Janča za námi přijela a při procházce nám udělala hezké fotky i s naším hafanem. Focení bylo přirozené i zábavné, jelikož jsme se nechali fotit poprvé a nevěděli co dělat…a proto se těšíme na další focení!


Monika a Petr Kváčovi

Portréty Monika a Petr

Chtěli bychom Janče poděkovat, že nám udělala krásnou vzpomínku na náš svatební den. Fotky jsou krásný, nápady byly také a hlavně celková spolupráce byla super. Určitě se těším na další domluvené focení :)) M + P


Lucie Hubínková

Lucie Hubínková - portrét

Na jedné z mých nejoblíbenějších Jančiných fotek stojí: My ambition is to be HAPPY! Věřte, že při spolupráci s ní, budete happy. Neustále má v hlavě asi tak milion nápadů, takže vy se můžete v klidu uvolnit a nechat ji kouzlit. Na nervozitu nebo ostych zapomeňte, po pár minutách v sobě najdete tolik přirozenosti, že si zamilujete nejen výsledek, ale i celý ten čas, který spolu při focení strávíte. A ke kvalitě fotek – vidíte sami, to komentář nepotřebuje. 🙂