Služby

Fotografické služby


Každý moment je jedinečný a zaslouží si být nezapomenutelný.

Zachytím šťastné okamžiky vašeho života, na které nechcete zapomenout v podobě:

Ať už se jedná o jakýkoliv typ focení a třeba i ten nejbláznivější nápad, neváhejte mě kontaktovat a vše individuálně domluvíme. S radostí se postarám o zdokumentování právě vašeho životního příběhu či krásných momentů.

Focení probíhá v pohodové a přátelské atmosféře tak, abyste se cítili dobře a výsledné fotografie byly podle vašich představ. Na ceny focení můžete nahlédnout v ceníku, ze kterého vycházím.


On-line marketing


Hrátky s texty tak, aby vás google měl rád.

Potřebujete pomoci s nastartováním vašeho projektu v on-line světě? Nevíte si rady, jak na psaní textů tak, aby vás google měl rád a měli byste zájem o externí spolupráci? O mých zkušenostech s on-line marketingem se dočtete také na mém Linked-In profilu.

Pomohu vám s:

  • Psaním blogových článků či produktových popisků v kreativním duchu.
  • SEO friendly texty a meta popisky.
  • Tvorbou e-mailingu.
  • Správou webu na platformě WordPress.
  • Obsahovou stránkou sociálních sítí.

Máte zájem o spolupráci a myslíte si, že naše směry budou v souznění? Kontaktujte mne a pojďme probrat společné možnosti a představy.


Video


Zachytit moment s autentickou atmosférou.

Se svou fotografickou výbavou jsem schopna zachytit momenty nejen ve formě fotografie, ale také jednoduchého videa, které bude prezentovat váš projekt i s jeho myšlenkou a autentickou atmosférou.

Pomohu vám s:

  • Přípravou scénáře a ujasněním toho, co chcete mít zdokumentováno.
  • Natočím potřebný materiál.
  • Sestříhám video.
  • Pomohu s nahráním videa na váš YouTube kanál a tvorbou chytlavého a SEO friendly názvu i popisku videa.

Nacenění tvorby videa je velmi individuální v závislosti na časové náročnosti.


Tvoření srdcem a k vaší plné spokojenosti


V projektech, na kterých spolupracuji ráda vidím smysl a proto se do nich pak vrhám s nadšením. Veškeré mé tvoření pak dělám s obrovskou chutí, inspirací, láskou a k plné spokojenosti vašich představ.

Za cílem dosažení co nejlepších výsledků považuji za důležité tak nějak si vzájemně “lidsky sednout”, proto neváhejte a přečtěte si něco více o mně i mém přístupu k práci. Je vám mé celkové nastavení blízké či sympatické? Pojďme se setkat osobně (či po skypu) a probrat vzájemné možnosti, které máme.