Rodinné focení

Rodina je živo(t)


Ratolesti, rodičovská láska, blbnutí, roztomilosti, procházka a vy všichni pohromadě. V základním balíčku na vás čeká focení v exteriéru a 20 fotografií v elektronické podobě.

Ceník rodinného focení
Rande | Těhotenské focení

Zaostřeno na lásku


Procházka na louce i lesem, blbnutí ve sněhu, těšení se na nový přírůstek. Polibky, něžnosti, objímání. Jen vy dva (a já). Láska může mít spoustu podob, tak se nebojte zvěčnit tu vaši. Základní balíček obsahuje fotografování v exteriéru a 15 fotografií v elektronické podobě.

Ceník rande | těhu focení
Portrétní focení

Být sám (se) sebou


Čas jen pro vás a o vás. O vašem opravdovém a upřímném Já. O vaší přirozené kráse a jedinečnosti. Pro rozmazlení, pro vlastní prostor, pro radost nebo jako vzpomínku na životní období. V základním balíčku na vás čeká focení v přátelské atmosféře v exteriéru a 10 fotografií v elektronické podobě.

Ceník portrétního focení
Pro jakýkoliv typ fotografování z nabídky

Dárkový poukaz


Dárkový poukaz je možné zakoupit na jakýkoliv typ focení z nabídky. Poukaz je ve formě leporela, do kterého lze po focení vlepit fotografie a použít ho jako dekoraci. Uděláte tak svým blízkým radost hned několikanásobnou. V případě zájmu o dárkový poukaz mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktovat