Reference

Denča + Honza

Když vidíte to jací jste přímo před sebou – cítila jsem se jako bych šla se svým manželem znovu na první rande. Plno smíchu, něhy, romantiky a především zábavy. Přesně tak probíhalo focení s Janičkou.

Vůbec jsem neměla pocit že stojím před fotografkou, ale užívala jsem si společné chvíle s partnerem. Díky tomu, jaký je Janička profesionál, nás dokázala zaznamenat přesně takoví jací jsme. Z každé fotky co vznikla, jsem viděla kus našeho opravdového já.

Párové focení Denča+Honza

Rodinné focení Děčín

Monča Jonášová

Jsme velice rádi, že jsme měli tu čest a možnost fotit právě s tebou. Báli jsme se představy, že budeme muset různě pòzovat a fotky nebudou přirozené, nemáme s focením takové zkušenosti, ale ty jsi nás úplně nadchla.

Hned na první dojem, jsme věděli, že to bude fajn a také že ano. Prvotní stres z nás opadl a my si focení s tebou moc užili. Můžeme jen doporučit Janča je skvělá, milá a hlavně je originální, fotky mají jiskru.


Jirka K.

Focení s Jančou bylo přesně podle mých představ.

Žádné nucené pózy, dali jsme si kafe, popovídali, šli se projít a u toho vznikly pěkné fotky. Za mě skvělý!


Marcelka Králová

Oslovila jsem Janičku s přáním nafotit business fotky. Její práci sleduji již delší dobu a moc se mi líbí, takže výběr fotografky byl od začátku jasný. A nelitovala jsem ani vteřinu.

Příprava na focení – “co, kde, kdy, jak,” samotný akt focení a zpracování fotografií byly naprosto profesionální, rychlé a ve velmi přátelském duchu.

Při focení jsme se hodně nasmály, vznikly úžasné momentky a já jsem se cítila velmi uvolněně. Janička je jedinečná, má skvělé nápady a já jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě JI.


Zdenča + Kuba + Kryštůfek

Focení s Jančou je vždycky nezapomenutelný. Není to takový to klasický “usměj se, nesměj se, rozplakej se…” Má naprosto jasno v tom, jak bude fotka vypadat a naprosto nenásilně vás k ní dovede.

Žádná nervozita, žádný stres, všechno na pohodu, a třeba i s piknikem 🙂 A závěrem – nejen u jedný fotky mi pak ukápne slza. Janča je naprostá profesionálka, velice pečlivá a milá holka. Focení s ní jednoznačně doporučujeme, nebudete litovat.


Martin Rosulek

Janča je kreativní a neustále přichází se spoustou nápadů. Namísto nacvičených póz probíhá celé focení přirozenou cestou. Fotky nejsou umělé. Mají jiskru autentického okamžiku. Během těch pár focení, co jsem s Jančou měl, jsem pochopil, že to není o tom, jaký má fotograf objektiv. Je to celé spíše o tom, jaký je fotograf osoba.

Fotky nedělá fotoaparát, ale fotograf. A Janča je nezaměnitelný fotograf! Nechci tvrdit, že fotky jsou lepší nebo horší než od jiných profesionálních fotografů. Fotky od Janči jsou jedním slovem kouzelné a každá z nich má duši – a to je pro mě nejdůležitější!


Pája Rýznarová

Janča mě uchvátila svým osobitým přístupem k focení – miluje to, takže bude milovat i focení s vámi a výsledkem jsou jedinečné fotky přesně zachycující atmosféru, náladu i pocity. To umí jen málokdo.

Svojí věčně dobrou náladou vás nabije energií a po chvíli se cítíte před fotoaparátem jako doma, i když se za normálních okolností hrozně stydíte. Díky Jani, na fotkách od Tebe si připadám krásná 🙂


Marcelka a Honza Zvolánkovi

Svatební příběhy začínají a končí. Díky Tobě, Jančo, si však ten náš můžeme uchovat navždy. Ne jen ve vzpomínkách, ale i na krásných fotkách.

Děkujeme nejen za ně, ale i za to, jaká jsi. Za Tvojí ochotu, snahu, pochopení a lidský přístup. Ještě jednou Ti děkujeme a přejeme Ti hodně úspěchů, fajn lidí a zábavné a kreativní práce.


Kuba + Kiki

Focení s Jančou byla pro nás parádní příležitost. Vůbec poprvé jsme tak jako pár zkusili, o čem vlastně profesionální focení je. Janča nás velmi překvapila tím, že využívá okolní prvky, světlo, techniku a všechny své zkušenosti tak, aby co nejvíce omezila nutnost následných úprav v photoshopu či lightroomu. Obnáší to tvrdší práci přímo v terénu a to ji právě baví.

No a úžasný na tom je, že dokáže zachytit realitu ve své nejlepší podobě a vy se pak nemusíte skrývat za nálepku “photoshoped”. Super práce !!


Sorinda Demeter

Taking pictures with Jana was a really positive experience. She has a way of making you feel comfortable in front of the camera and is great at capturing genuine moments.

My sister and I had a lot of fun doing our photoshoot with Jana and got some amazing photos.


Romča + Tomáš Kotalíkovi

Ahojky Jani! No co fotky? Fotky jsou nejlepší na světě… fakt všichni jsou z nich nadšení! Ještě jednou mooooooc děkujeme!

A feedback Ti můžeme dát jen ten, že z těch pár focení co jsme v životě zažili, bylo tohle nejpohodovější, nejpřirozenější a nejpříjemnější. 🙂


Lukáš Rosulek

Po focení objevíš haldy záběrů, které tě fakt budou bavit.

Ta holka si dá fakt záležet na tom, abyste dostali spousty fotek a mohli se v nich spokojeně přehrabovat stále dokola.


Lucie + Žaneta

Spolupráce s Jančou byla naprosto skvělá. Je to velmi příjemná a nadaná slečna takže i výsledky jsou parádní.

Jsme se ségrou moc spokojené a můžeme jen doporučit. Focení s Jančou je zábava. Určitě palec nahoru!