Rodinné
focení

Rodina, to je živo(t), a jedinečné momenty zažíváte každým dnem.

Rodinné fotografování je mojí srdeční záležitostí a snažím se především o zachycení momentů, rodinné dynamiky, detailů a společného času.

Proto vás focením provedu tak, abychom mohli zachytit vzájemné propojení, rodičovskou lásku, roztomilost dětí a společně trávený čas, do kterého se snažím příliš nezasahovat, ale spíše vás jím maličko směrovat. Budete tak mít prostor i čas na hry a blbnutí s dětmi, společné mazlení i odpočinek.

Výsledkem pak bude nejen galerie zachycující vás a vaše ratolesti, ale také příjemný zážitek bez jakéhokoliv tlaku na vás i vaše děti.

Inspirujte se v portfoliu

Ceník rodinného fotografování

Základní balíček zahrnuje:

1 – 2 h fotografování v exteriéru. (Popř. je možností také fotit po domluvě u vás doma.)

20 ks editovaných fotografií dle vašeho výběru v elektronické podobě

Cena základního balíčku: 3000 Kč

Rozšíření balíčku:

Vybrané fotografie nad rámec základního balíčku: 120 Kč/ks.

Celá galerie: 6000 Kč
(Počet fotografií v galerii záleží vždy na průběhu fotografování, ale jedná se o cca 50 – 70 ks fotografií.)

Ceník je platný k 1. 7. 2022.

Pojďme společně zachytit jedinečné momenty


Otázky a odpovědi

Co si vzít na focení na sebe? Jak se připravit? 

Hlavně žádný stres. Ano, výběr oblečení samozřejmě hraje roli, ale důležité pro mě je, abyste byli sami sebou! Vezměte si na sebe to, v čem se cítíte dobře a pohodlně a co odráží váš rodinný styl života.

Skvěle na fotkách vypadají tlumené a zemité tóny, klasicky bílá a různé odstíny šedé či modré, ale i pastelové barvy, džínové a strukturované materiály (svetry, kardigany, šály).

Snažte se členy rodiny zkombinovat, abyste vzájemně ladily. Nebojte se různých doplňků a dle počasí i vrstev oblečení.

Pokud možno se vyhněte křiklavým a svítivým barvám, výrazným nápisům, obrázkům a značkám, které by odváděly pozornost.

V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat, ráda vám s výběrem vhodných outfitů poradím či pomůžu.

Co nás během focení čeká?

Hraní, mazlení, blbnutí, čas spolu. A moje pozornost.

Co následuje po focení?

Po fotografování vám zašlu do 2 týdnů výběrovou galerii, která obsahuje cca 50 – 70 ks již upravených fotografií. Počet fotografií v galerii vždy závisí na průběhu fotografování.

Následně máte týden na to si z galerie vybrat fotografie, které chcete pro svůj balíček. Vámi vybrané fotografie ještě v případě potřeby projdou finální retuší (např. pupínky či pleť novorozence) a výsledné fotografie vám do 2 týdnů předám v elektronické podobě.

Co když děti nebudou mít náladu?

Když vybíráme termín, snažíme se vybrat takový čas, aby děti byly v co nejlepším rozpoložení. Může se ale stát, že se to nepovede, děti usnou v autě cestou a budou rozrzele, ale i to je naprosto v pořádku. Dáme jim zkrátka dostatek času, mazlení, hraní, prostoru a milých podnětů ke zkoumání přírody, kolik bude potřeba. Na práci s dětmi nespěchám a netlačím, takže se ani rodiče nemusí vůbec stresovat a naopak mohou naplno podpořit své ratolesti.

Ač jsou vysmáté fotografie nádherné, i pláč k dětství a životu patří, stejně tak jako ušmudlané tvářičky, pusa od borůvek, odřená kolínka. Využijeme všechny zdánlivé nedokonalosti k zachycení dokonalých momentů.

Co když nevyjde počasí?

V případě nepříznivého počasí, spolu vybereme náhradní termín. Pokud je však pod mrakem, nepovažuji to za nepříznivé počasí. Lehký letní deštík při focení také nemusí být na škodu a může vašim fotografiím dodat výjimečnou atmosféru. Vše je ale na domluvě.

Je možné dostat fotografie v černobílé variantě?

Ano, je možné dostat po domluvě předem fotografie i v černobílé variantě. Je však třeba vzít v potaz, že u černobílé fotografie platí jiná pravidla než u fotografie barevné, proto je vhodné se předem domluvit.

Nahlédněte do galerií rodinných okamžiků

Pojďme společně zachytit vaše jedinečné momenty

Domluvit termín fotografování