Rande
a těhotenské focení

Zaostřeno na lásku.

Láska, to je inspirace. A je neskutečně cenná. Ale nepochybuju o tom, že to moc dobře víte.

Užijte si okamžiky spolu – malé i velké. Užijte si momenty a drobnosti, které vaše srdce spojují. Ať už se jedná o rande jen tak pro radost nebo už čekáte přírůstek, bude mi velikým potěšením pro vás takové momenty zvěčnit.

Láska může mít spoustu podob, tak se nebojte ukázat tu vaši jako by se nikdo nedíval.

Mohou to být procházky přírodou, bosé nohy v trávě nebo v potoce. Může to být společné snění o budoucnosti, těšení se na miminko nebo společný domov.  Může to být tanec i hry. Blbnutí ve sněhu nebo romantické letní večery při západu slunce.

Focením vás jemně a s citem provedu, takže se nemusíte vůbec strachovat, že byste nevěděli, co by. Výsledkem bude galerie zachycující vás dva, vaše propojení a vaši osobitost, která je plná láskyplných momentů.

Inspirujte se v portfoliu

Ceník rande | těhu fotografování

Základní balíček zahrnuje:

1 – 2 h fotografování v exteriéru. (Po domluvě je možné fotografovat u vás doma.)

15 ks editovaných fotografií dle vašeho výběru v elektronické podobě

Cena základního balíčku: 2500 Kč

Rozšíření balíčku:

Vybrané fotografie nad rámec základního balíčku: 120 Kč/ks.

Celá galerie: 5000 Kč
(Počet fotografií v galerii záleží vždy na průběhu fotografování, ale jedná se o cca 40 – 60 ks fotografií.)

Ceník je platný k 1. 7. 2022. 

Pojďme společně zaostřit na lásku


Co vás může zajímat

Co si vzít na focení na sebe? Jak se připravit? 

Hlavně žádný stres. Ano, výběr oblečení samozřejmě hraje roli, ale důležité pro mě je, abyste byli sami sebou! Vezměte si na sebe to, v čem se cítíte dobře a pohodlně a co odráží váš styl života.

Skvěle na fotkách vypadají tlumené a zemité tóny, bílá a různé odstíny šedé či modré, ale i pastelové barvy, džínové a strukturované materiály (svetry, kardigany, šály).

Snažte se oblečení zkombinovat, abyste vzájemně ladily. Nebojte se různých doplňků a dle počasí i vrstev oblečení. Pokud jedete autem, klidně vezměte nějaké možnosti navíc.

Samozřejmě mě v případě potřeby neváhejte kontaktovat, ráda vám s výběrem vhodných outfitů poradím či pomůžu.

Pokud možno se vyhněte křiklavým a svítivým barvám, výrazným nápisům, obrázkům a značkám, které by odváděly pozornost.

Co nás během focení čeká?

Hraní, mazlení, blbnutí, čas spolu. A moje pozornost.

Během rande a těhotenského focení se snažím zachytit především váš vztah a proto vás určitě nemine kupa polibků, objímání, mazlení a nesmělých doteků, zkrátka láska. Může to být společné snění o budoucnosti, těšení se na miminko nebo váš nový společný domov. Mohou to být procházky přírodou, bosé nohy v trávě nebo v potoce. Může to být tanec i hry. Blbnutí ve sněhu nebo romantické letní večery při západu slunce (třeba někde v hamace).

Co následuje po focení?

Po fotografování vám zašlu do 2 týdnů výběrovou galerii, která obsahuje cca 40 – 60 ks již upravených fotografií. Počet fotografií v galerii vždy závisí na průběhu fotografování.

Následně máte týden na to si z galerie vybrat fotografie, které chcete pro svůj balíček. Vámi vybrané fotografie ještě v případě potřeby projdou finální úpravou (např. pupínky či pleť novorozence) a výsledné fotografie vám do 2 týdnů předám v elektronické podobě.

Nahlédněte do galerie rande | těhu focení

Pojďme společně zachytit vaše jedinečné momenty

Domluvit termín fotografování