Portrétní
focení

Být sám (se) sebou. A pořádně si to užít.

Fotografie může mít spoustu úloh. Někdy si chceme vytvořit vzpomínku na životní období nebo se zrovna cítíme skvěle sami ve své podstatě, jindy chceme udělat radost někomu blízkému anebo sobě.

Ať už je tím vaším důvodem cokoliv, bude mi potěšením se s vámi osobně poznat a zachytit vaši jedinečnou osobitost.

Zachytit vaše opravdové a upřímné Já, to je mým cílem právě pro portrétní fotografování.

Inspirujte se v portfoliu

Ceník portrétního fotografování

1 – 2 h fotografování v exteriéru.

10 ks editovaných fotografií dle vašeho výběru v elektronické podobě.

Výsledné fotografie předané elektronicky.

Cena základního balíčku: 2000 Kč

Vybrané fotografie nad rámec základního balíčku: 120 Kč/ks.

Pojďme zachytit vaši jedinečnost


Co vás může zajímat?

Co si vzít na focení na sebe? Jak se připravit? 

Hlavně žádný stres. Ano, výběr oblečení samozřejmě hraje roli, ale důležité pro mě je, abyste byli sami sebou! Vezměte si na sebe (a s sebou) to, v čem se cítíte dobře a pohodlně a co odráží váš životní styl a vaši osobnost. Jak můžete vidět z mých fotografií, někdy to může být také kytara a jindy váš čtyřnohý parťák.

Skvěle na fotkách vypadají tlumené a zemité tóny, bílá a různé odstíny šedé či modré, ale i pastelové barvy, džínové a strukturované materiály (svetry, kardigany, šály). (svetry, kardigany, šály).

Nebojte se různých doplňků a dle počasí i vrstev oblečení.

Během fotografování je možné změnit outfit a pokud za mnou pojedete autem, nebojte se vzít nějaké oblečení či doplňky navíc.

Pokud možno se vyhněte křiklavým a svítivým barvám, výrazným nápisům, obrázkům a značkám, které by odváděly pozornost.

V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat, ráda vám s výběrem vhodných outfitů poradím či pomůžu.

Před portrétním fotografováním určitě můžete využít také služeb vizážistky pro úpravu vlasů a make-upu, ale není to nutností.

Jak portrétní fotografování probíhá? 

Můžeme jít na kafe a projít se po městských zákoutích a nebo si ho vzít s sebou do termosky a vyrazit do přírody. Tak jako tak nás čeká procházka, povídání a čas jen a jen o vás a pro vás.

Fotografováním vás provedu a pomohu vám k tomu, abyste se před foťákem cítili dobře a v pohodě. Nemusíte mít strach, vše probíhá v přátelské atmosféře a nejste nuceni do ničeho, s čím byste nesouznili. Pak budeme schopni společně zachytit vaše různé emoční polohy, přirozenou krásu, opravdovost a jedinečnost.

Co následuje po focení?

Po fotografování vám zašlu do 2 týdnů (většinou dříve) výběrovou galerii, která obsahuje okolo 30 ks již upravených fotografií. Počet fotografií v galerii vždy závisí na průběhu fotografování.

Následně máte týden na to si z galerie vybrat finální fotografie dle svého uvážení. Vámi vybrané fotografie ještě v případě potřeby projdou finální retuší (např. pleťové nedostatky) a výsledné fotografie vám do 1 týdne zašlu ke stažení v elektronické podobě.

Ve svých fotografiích se snažím zachytit přirozenou krásu a proto následně fotografie upravuji dle svého uvážení v co nejpřirozenějším duchu.

 

Nahlédněte do osobních galerií

Pojďme společně zachytit vaši jedinečnost

Domluvit termín fotografování